Jak nakupovat

Krok za krokem nákupu

PŘÍPRAVA - VÝBĚR MOTIVŮ

Každý měsíc pro Vás hledáme a vybíráme nové látky, motivy a doplňky ke kočárkům Bugaboo, Cybex a Neonato. Zakládáme si na originalitě a jedinečnosti každého vyrobeného kusu. Rádi představujeme neobvyklé spojení barev a motivů, mnohdy zákazníkovi zcela na míru. Vaše připomínky a náměty nás posouvají neustále dále a my vám za to děkujeme.

REALIZACE - RUČNÍ VÝROBA

Po oboustranném schválení předáváme objednávku našim velmi zručným švadlenám a ty se pouští do práce. Standardní doba šití se pohybuje kolem 4 týdnů. Každý vyrobený kus je originál a nemůžeme jej napodobit. Samotnou látku odebíráme v malých sériích.

ZÁRUKA - SPOKOJENOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Budeme velmi rádi za sdílení našich stříšek v reálném prostředí. Rádi bychom inspirovali i ostatní budoucí rodiče. V případě doručení výrobku ne zcela podle Vašich představ nás prosím ihned kontaktujte, budeme se snažit vzniklou situaci co nejrychleji vyřešit.

Více o kočárkovině  

Zakázková výroba ručně šitých stříšek a doplňků pro dětské kočárky Bugaboo, Cybex a Neonato -- Kvalita a personalizace především

Doprava a platba

Vybrané produkty mají dopravné zadarmo. Standardní cena dopravy je:
  • CZ: 149 Kč - PPL
  • SK: 6 € - PPL (DHL)
  • PL: 34 zł - PPL (DHL)

Možnost platby nabízíme:

  • bankovním převodem (č. ú. 295086197/0300 nebo IBAN: CZ44 0300 0000 0002 9508 6197 SWIFT: CEKOCZPP)
  • platbu kartou přes službu Shoptet Pay
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení