Podložka Juicy

Novinka
1 400 Kč
4 týdny
Typ kočárku ?
Barva podšití ?
Merino
Organizér ?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranné podložky od Angelic Inspiration jsou vhodné nejen pro všechny typy kočárků. Jedna strana je kočárkovina (100% polyester) , což je stejný materíál, ze kterého vyrábíme stříšky či fusaky. Tento materiál je nepromokavý ale především také lehce omyvatelný. Druhou stranu podložky tvoří materiál zvaný babysoft, který je příjemný a hebký pro dítě. V příplatkové verzi lze zvolit i přírodní materiál merino, které je ideální jak do chladných tak i letních dnů

Zvolte si:

Typ kočárku - kočárek, ve kterém budete podložku používat. Podložky budou mít zašité otvory na pásy stejně jako při koupi nové podložky a je jen na vás, které otvory rozstřihnete (ideálně nůžkami na manikúru)

Barva podšití - jednobarevný babysoft ze kterého bude druhá strana podložky. (První strana bude z kočárkoviny z Vámi vybraného vzoru). Odstín babysoftu se nemusí vždy přesně shodovat s odstínem kočárkoviny.

Merino - pokud vyberete merino, automaticky se tím vyruší barva podšití a bude nahrazena výběrem merina. Merino je přírodní materiál z ovčí vlny, který je velice příjemný a praktický. V létě tento materiál odvádí pot a v zimě zase příjemně hřeje.

Organizér - o rozměru 25 cm x 20 cm, lze jej připevnit za poutko. Tento malý organizér je ideálním doplňkem ke kočárku. Jeho velikost je ideální pro skladování drobných věcí. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VLOŽKY & PODLOŽKY do kočárků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: