Univerzální stříška Mickey blue

2 400 Kč
4 týdny
Typ kočárku ?
Barva podšití ?
Kšilt
Moskytiéra ?
Organizér ?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální stříšky od Angelic Inspiration jsou praktickým doplňkem pro Váš kočárek. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi lezní a klasickou stříškou, je pro Vás univerzální stříška ideální volbou. Kočárkovina, ze které jsou stříšky ušité má UV filtr, je atestovaná a nepromokavá. Složení tohoto materiálu je 100% polyester. Vzor na stříšce je aplikován sublimačním potiskem, který je odolný vůči vyblednutí. K letní stříšce lze dokoupit příslušenství jako například praktický organizér na kočárek či moskytiéru. 

Zvolte si:

Typ kočárku - kočárek, na který chcete stříšku zakoupit. U Bugaboo lze stříšku použít na sportovní část kočárku i na hlubokou korbu. U značky Cybex, Thule a Neonato šijeme pouze na sportovní sezení.

Barva podšití - barva, kterou budete mít uvnitř stříšky. Pokud zvolíte jinou variantu než černou nebo stejný vzor, tak vždy volíme tu barvu, která je ve vzoru na stříšce. Nemůže se tedy stát, že by barva uvnitř byla rozdílná než některá z barev na povrchu stříšky. V případě že budete dokupovat příslušenství, doporučujeme dokoupit podložku ve stejné barvě, jako je podšití. (Alespoň z jedné strany)

Moskytiéra - je ke stříšce uchycena na zip, lze ji tak jednoduše nandat či sundat. V případě že zvolíte černou moskytiéru, budou Vám automaticky našity i černé síťky v okénkách letní stříšky. Zvolíte-li bílou variantu, tak bílé. Pokud chcete variantu bez moskytiéry, zvolte ve výběru variant ,,NE,,, Rádi bychom upozornili, že moskytiéru nelze dodatečně ke stříšce objednat.

Organizér - o rozměru 25 cm x 20 cm, lze jej připevnit za poutko. Tento malý organizér je ideálním doplňkem pro příslušenství ke stříšce. Jeho velikost je ideální pro skladování moskytiéry.

Kšilt - prodlouží stříšku o několik centimetrů, je vhodný na všechny typy stříšek

Doplňkové parametry

Kategorie: UNIVERZÁLNÍ STŘÍŠKY na dětské kočárky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: